KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14246548
nr 1424 6548
Helena Sellergren
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad. Olja på duk, 80x40cm, oramad
Helena Sellergren, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:21:02
11/10 11:09:12